Прийом документів і зарахування до закладу освіти

7 трав. 2020
Прийом документів і зарахування до закладу освіти

(лист Департаменту освіти і науки Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

від 07.05.2020 № 063-2467 "Про зарахування до закладів освіти")

Прийом документів від батьків майбутніх першокласників здійснюватиметься відповідно до Порядку.

Зважаючи на те, що Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19) початок прийому документів до перших класів відтерміновано, звертаємо увагу на наступне:

• прийом документів від батьків майбутніх першокласників буде розпочато за умовами фізичного повернення педагогічних колективів до приміщень закладів освіти. Терміну прийому документів буде дотримано - не менше одного місяця з початку оголошення прийому;
  • першочерговість зарахування до закладу загальної середньої освіти  також відповідатиме Порядку. Зараховуватимуться усі діти, місце проживання яких на території обслуговування закладу освіти підтверджене, а також діти, які є рідними (усиновленими) братами та/або сестрами дітей, які здобувають освіту в цьому закладі, діти працівників цього закладу освіти
  • батьки майбутніх першокласників при поданні заяви про зарахування можуть не пред’являти документ, що підтверджує місце проживання дитини чи одного із батьків, якщо відомості про дитину містяться у реєстрі територіальної громади міста Києва, та адреса реєстрації належить до території обслуговування закладу освіти;
  • зарахування на вільні місця теж відбуватиметься згідно з Порядком із дотриманням вимог до проведення жеребкування.

Заяву про зарахування до закладу освіти батьки (один з батьків дитини) подають особисто (пред’являючи документ, що посвідчує особу заявника). До заяви додаються: копія свідоцтва про народження дитини (під час подання документів пред’являється оригінал відповідного документа); оригінал або копія медичної довідки за формою первинної облікової документації № 086-1/о. Якщо відомості про дитину не містяться  у реєстрі територіальної громади міста Києва відповідної території обслуговування, батьки пред’являють також оригінали документів, що підтверджують місце проживання дитини чи одного з батьків на території обслуговування закладу освіти.

Через місяць після початку прийому документів до 1-х класів наказом керівника закладу освіти будуть зараховані всі діти, які мають право на першочергове зарахування, батьками яких будуть подані (пред’явлені) до закладів освіти оригінали вищеперерахованих документів.

Прийом майбутніх першокласників до закладів загальної середньої освіти буде завершено максимально через 42 (43) дні після його оголошення.

Завантажити лист Департаменту освіти і науки про зарахування до закладів освіти

Завантажити наказ Міністерства освіти і науки України № 367 від 16.04.2018 "Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти"