Новини

04 грудня 2017 року було проведено брейн-ринг для учнів 9 - 10-х класів "Конституція України і Міжнародне право"  в рамках Всеукраїнського тижня права. Фоторепортаж додається (див. "Фотогалерею").

О Г О Л О Ш Е Н Н Я

Школа І – ІІІ ступенів  № 150 міста Києва (вул. Пирогівський шлях, 148) оголошує набір дітей до 1-го класу на безконкурсній основі.

Профіль - академічний, з 1 класу викладається англійська мова, з 2 – інформатика.

У школі будуть працювати безкоштовні гуртки для учнів:

-        інформатичний;

-        футбольний;

-        драматичний;

-        образотворчого мистецтва;

-        туристсько-краєзнавчий;

-        українознавства.

Необхідні документи:

1.Свідоцтво про народження дитини (копія).

2.Медична картка + форма № 063/о (карта профілактичних щеплень).

3.Заява (пишеться в школі).

Дорогі діти, вчителі, батьки!

Швидко плине час, і незабаром перший дзвоник покличе всіх до другої домівки - рідної школи, нашої маленької, але такої домашньої та затишної!

Кожен з вас, ідучи до рідного шкільного порогу, плекає райдужні надії на майбутнє: зустріти друзів, розповісти про найцікавіші літні пригоди, привітати своїх вчителів, за якими сумували протягом літа (та й вони не один раз згадували вас!). Ви мрієте про успішне навчання, про легкі контрольні роботи та невеликі домашні завдання (а дехто бажає, щоб їх і зовсім не було!), але не забувайте народного прислів’я: без праці й рибинки з річки не витягнеш! Бо лише наполеглива, а часом і нелегка, праця може дати бажані результати!
       Зичу  здійснення ваших планів, не розчаруватися у мріях, йти вперед до своєї мети, бути вірними товаришами. А вчителі докладуть зусиль, щоб у нашій школі було затишно й добре працювалося.
 Вітаю всіх випускників 9, 11 класів, чиї мрії про вступ до вищих навчальних закладів здійснилися! Тим, хто пішов  працювати, хочу побажати, щоб зароблений вашими руками хліб був найсолодшим у світі!
    Я вдячна всім небайдужим батькам, які знайшли час і сили, щоб зробити для своїх дітей класні приміщення свіжими та охайними. Зичу терпіння й злагоди в родинах, підтримуйте дітей добрим словом, а вчителів повагою й розумінням!
      А своїм колегам бажаю хороших учнів: не лінивих, а працьовитих, не байдужих, а щирих, вдячних дитячих очей, мудрості та задоволення від своєї роботи!

Ваша Віра Михайлівна