Презентація самоврядування

Мій Пирогів - цілюще джерело:
Тут збереглись легенди й таємниці,
Тут день у травах ніжиться, іскриться,
Лихих людей тут зроду не було!

Маленька школа - перший храм науки,
Що прожила вже безліч літ,.
І вчителів ласкаві,теплі руки
Підтримують життєвий наш політ.

Гімназія № 150 міста Києва розташована в мікрорайоні Пирогів поряд з історичними місцями Китаївської пустині, мальовничими експозиціями Національного музею архітектури і побуту України, тому й не дивно, що у гімназії шанують національні традиції та звичаї українців, рідного краю.
    Вивчаючи славні сторінки історії України, учнівська громада під керівництвом мудрих наставників  відроджує традиції українського козацтва.
      У гімназії створена "Козацька рада", яка є органом учнівського самоврядування. Члени "Козацької ради" - енергійні та ініціативні учні, зачинателі добрих шкільних справ.
    Старшина наук зі своїми помічниками здійснює роботу по виробленню в учнів свідомого ставлення до навчання, здійснює консультаційну допомогу з навчальних предметів, домомагають проводити предметні тижні, конкурси, олімпіади. Попереджають  порушення  дисципліни,  пропуски уроків.
        Після важкої напруженої праці на уроках, учні повинні творчо використовувати свій позаурочний час, тому старшина дозвілля зі своєю командою організовують і допомагають проводити вечори відпочинку, огляди-конкурси, концерти, фестивалі. Сприяють розвитку творчих здібностей учнів, залучаючи дітей до народної творчості.
   Старшина спортивно-оздоровчого комплексу зі своїми однодумцями пропагандують здоровий спосіб життя. Сприяють повноцінному фізичному розвитку дітей, дбають про охорону та зміцнення їхнього здоров'я, организовуючи та проводячи спортивні змагання, туристичні походи.
     Старшина прес-центру зі своєю редколегією є інформаційним рупором гімназії. У своїй газеті "ШПОРА" інформують учнів, батьків, учителів про  події, які відбуваються в школі, класах. Оновлюють стенди "Світ здоров'я", "Голос учнівського самоврядування", випускають газети до пам'ятних дат, предметних тижнів, крім того, сприяють проведенню загальношкільних лінійок.
      У нашій гімназії 9 куренів по кількості класів: 1-4 класи - курені козачат, 5-8 класи - курені джур. Між куренями (класами) ведеться змагання за звання  "Клас-лідер". Курені-переможці по завершенню навчального року  нагороджуються цінними призами.