Навчальний процес

Дорогі наші випускники, які стали відтепер студентами!

Нехай студентський шлях буде прекрасним і яскравим, адже тепер ви будете вивчати досвід багатьох найвидатніших людей, готових віддати свої знання майбутнім професіоналам. Беріть краще з радістю та вдячністю, прагніть до нового всім серцем!

Нехай розум ваш буде світлим, сприйняття нового – легким, а набуті знання та навички стануть надійним багажем, з яким приємно, весело, легко  можна буде йти по життєвому шляху!

Дорогі наші першокласники!

Вітаємо вас з початком нового етапу в вашому житті! Ласкаво просимо в наш дружній колектив!

Ми будемо разом відкривати та здобувати нові знання, учитися берегти природу та слухати пісні цифр, засвоїмо нові ігри на уроці  фізкультури, спостерігатимемо за зірками, станемо розуміти по-новому все те, що нас оточує.
     Нехай перший рік навчання в школі стане для вас роком відкриттів і  нових друзів!

Дорогі наші випускники, які стали відразу після закінчення школи на трудовий шлях!

Ось і розпочався для вас довгоочікуваний період самостійного життя! Ми бажаємо пройти гідно цим шляхом, щоб зустрілися прекрасні люди, відбулися дивовижні події. Нехай світ буде навколо віддзеркалювати т віддавати вам сторицею все добро та радість, які ви випромінюєте в ньому!

Дорогі наші учні!

Ось і стало  ваше життя багатшим на ще одне літо!
    Тепер всі стали старші та досвідченіші на цілих три місяці! І ми з радістю вітаємо на порозі нових знань і пригод в світі школи.
У цьому навчальному році, безсумнівно, завдання будуть серйозніші, але тим і цікавіші! Ми чекаємо учнівських перемог  і досягнень, відповідей на всі питання!
    Ласкаво просимо в рідну школу на наступний виток розвитку!

Шановні батьки наших дорогих учнів!

Ви з дітками стоїте на порозі нового навчального року, перед відкритими знаннями багатьох областей наук, які діти зможуть використати в своєму подальшому житті. Учителі відкрили свої серця та розум, щоб віддати вашим дітям свою любов та знання.

Лише спільна праця вчителів та батьків стануть добрим підґрунтям для навчання та виховання розвиненої самосвідомої особистості.

Тож бажаємо нам успіхів, взаєморозуміння, терпіння, чуйності, теплоти та добра. І тоді будь-які перешкоди в нашій з вами нелегкій праці не стануть  на заваді.

Нехай великі та чисті серця батьків дадуть необхідну терпимість і ясність вашому розуму при роз’ясненні  та пошуку мотивації для вашої дитини.  Школа радо вітає  вас!