Новорічне свято для учнів 1 - 4-х класів

Кожна дитина і доросла людина з нетерпінням чекають свята Нового року.Ялинка, подарунки, здійснення мрії, святковий настрій – із такими словами у більшості людейасоціюється новорічне свято.Не обминув радісний, святковий настрій і нашу школу .Всі учні з нетерпінням чекали цього дня, коли до них завітає чарівна Новорічна казка з Дідом Морозом, Снігуронькою, подарунками та, звичайно ж, веселим хороводом навколо красуні-ялинки.Чекали і дочекались!Напередодні канікул у школі відбулися Новорічні свята для учнів школи.Підсолоджували гарний настрій подарунки від депутата Київради Шпака Ігоря Вячеславовича,за що щиро дякуємо.Бажаємо всім, аби Новий рік приніс мир, спокій, справедливість та здоров’я, радість і впевненість у завтрашньому дні.
Создан 23.12.21
Альбом школы