Школа І - ІІІ ступенів № 150 міста Києва

Ласкаво просимо до нашої школи!

Мрія про найкращу школу нікого не оминає. Кожен учень хоче навчатися у хорошому закладі, усі батьки дбають, аби їх діти були оточені опікою, здобули глибокі знання та добре виховання.

Тому  школа І-ІІІ ступенів №150  – це місто, де вчителі та учні спільно творять майбутнє. Це велика родина.

Школа виховує молодь на високих моральних засадах української духовності.

Особливо це стає відчутним під час проведення традиційних тематичних тижнів, вечорів, конкурсів. А найголовніше те, що під час таких заходів виявляються цілі сузір’я юних талантів.

Нехай не всі з них стануть ученими, письменниками чи акторами, але той вогник  шляхетності, інтелектуальності  та творчості, що горить у їхніх серцях сьогодні, буде горіти ще більше й зігріватиме не лише рідних, близьких та друзів, але й оточуючих.  Ми щиро радіємо їхнім успіхам, бо ж ці успіхи – це й наші успіхи, і в майбутньому  будемо докладати зусиль  для того, щоб все нові й нові таланти з’являлися у стінах школи.

Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ" Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України