Урок зарубіжної літератури. Казка "Снігова Королева"

22 лист. 2023
Урок зарубіжної літератури. Казка "Снігова Королева"

Казка - це світ, в якому герої та героїні проходять випробування на моральну стійкість, де триває боротьба добра і зла, де чарівні предмети, сили, явища допомагають або шкодять людям, а фантастичне, неймовірне тісно переплітається з реальним життям. На уроці зарубіжної літератури учні 5 класу разом з вчителем Бойко Оксаною Сергіївною читали та аналізували казку Ганса-Крістіана Андерсена "Снігова Королева", та переконалися, що дружба і любов здатні протистояти небезпекам, злу і жорстокості світу. Тому дівчинка Герда без жодних чарів змогла визволити хлопчика Кая з полону Снігової Королеви. Адже в силі духу полягає найбільше диво життя. Учні із задоволенням прочитали казку та намалювали головних героїв та улюблені епізоди казки: