Вступ до Київського військового ліцею імені Івана Богуна

4 груд. 2023
Вступ до Київського військового ліцею імені Івана Бугая

Шановні батьки (опікуни) абітурієнтів 2023 року!

В період з 8 травня до 24 червня 2023 року починає свою роботу приймальна комісія по прийому документів абітурієнтів.

Документи для вступників до 8 та 10 (9-го як виняток – тільки юнаків)  класів необхідно подати в приймальну за адресою: м. Київ, бульвар Лесі Українки, 25 (телефон 0663661520 – дзвінки; 093 111 68 37 – тільки вайбер-повідомлення). Також можна надіслати Новою поштою (курʼєрська доставка на адресу ліцею), отримувач – Приймальна комісія, 066 366 15 20.

Приймальна комісія працює:

Пн-Пт – 10.00-17.00 (13.00-14.00 обідня перерва);

Сб – 10.00-13.00.

Перелік документів, які необхідно

підготувати для подачі в приймальну комісію

До заяви батьків (додаток 1 – дивитись нижче) додаються наступні документи:

1. Особиста заява вступника (додаток 2 – дивитись нижче) про бажання навчатися в Ліцеї і продовжувати навчання у вищих військових навчальних закладах Міністерства оборони України та військових навчальних підрозділах закладів вищої освіти України після його закінчення;

2. Копія табеля успішності за І семестр навчання поточного навчального року, завірена директором школи (або за навчальний рік);

3. Характеристика із загальноосвітнього навчального закладу, завірена директором (з вказанням дати видачі);

4. Автобіографія (додаток 3 – дивитись нижче);

5. Копія свідоцтва про народження або ID-картка (з 14 років);

6. Копія ідентифікаційного номера платника податків;

7. Довідка про місце реєстрації та проживання (Додаток 13 до Правил реєстрації місця проживання) або копію довідки тимчасово переміщеної особи;

8. Довідка підрозділу Ювенальної превенції Національної Поліції про відсутність перебування на обліку;

9. Фотокартки 3×4 см (без головного убору) – 4 шт.

10. Конверт з написаною зворотною адресою з поштовою маркою для відправки по Україні.

11. Для дітей, у кого один з батьків загинув при виконанні службових обов’язків:

• копію свідоцтва про смерть;

• копію довідки про причину смерті (загибелі), видану військовим шпиталем або ТЦКСП.

1. Для дітей-сиріт:

• копію свідоцтва про смерть батьків;

• копію рішення про надання опікунства;

• копію документу про надання  дитині статусу дитини-сироти.

1. Для дітей, чиї батьки позбавлені батьківських прав:

• копію рішення про позбавлення батьківських прав;

• копію рішення про надання опікунства;

• копію документу про надання  дитині статусу позбавленого батьківського піклування.

1. Для дітей пільгових категорій: з багатодітних сімей, без одного з батьків, учасників АТО (ООС), дітей військовослужбовців, військових пенсіоерів, переселенців з тимчасово-окупованих територій, ліквідаторів аварії на ЧАЕС -  копії документів, що підтверджують відповідну пільгу.

По прибуттю на вступні екзамени, абітурієнт повинен з собою мати:

1. Довідку про проходження медичного огляду (облікова форма
    МОЗ України № 086-о), до якої додаються:

ТЕРМІН ДІЇ ДООБСТЕЖЕНЬ 1 МІСЯЦЬ (окрім довідки про психіатричний огляд дія - 1 рік)

• Довідка про проходження попереднього, періодичного тапозачергового психіатричних оглядів, у тому числі на предмет вживання психоактивних речовин(форма №100-2/о);

• карта профілактичних щеплень (форма 063/о);

• амбулаторну медичну книжку(форма 025/о);

• загальний аналіз крові;

• загальний аналіз сечі;

• рентгенологічне дослідження органів грудної клітини (або флюорографія після 15 років);

• електрокардіограма;

• ехокардіографія;

• рефрактометрія;

• визначення групи крові та резус-належності;

1. оригінал свідоцтва про здобуття базової загальної середньої освіти з додатком;

2. оригінал свідоцтва про народження або ID-картка (з 14 років).

По прибуттю абітурієнт повинен позитивно здати екзамени з математики, української та іноземної мови, а також фізичної культури; бути придатним за станом здоровʼя та пройти співбесіду з психологом.

Додаток  1

Начальнику КВЛ ім. І.Богуна

генерал-майору Гордійчуку І.В.

батьків вступника (ПІБ вступника),

(ПІБ батьків),

домашня адреса

моб.тел. 069-111-11-11

Заява

Прошу Вас зарахувати мого сина (чи доньку) (ПІБ) кандидатом до вступу в Київський військовий ліцей імені Івана Богуна до 8 (чи 10) класу.

Зобовʼязуюсь, що після закінчення Ліцею, мій син (донька) буде направлений(а) на навчання до вищого військового навчального закладу Міністерства оборони України.

З Памʼяткою батькам (опікунам) ліцеїстів Київського військового ліцею імені Івана Богуна ознайомлений(а).

Дата  Підпис Імʼя та прізвище

Додаток  2

Начальнику КВЛ ім І.Богуна

генерал-майору Гордійчуку І.В.

вступника (ПІБ вступника),

(ПІБ батьків),

домашня адреса

моб.тел. 069-111-11-11

Заява

Прошу Вас зарахувати мене (ПІБ) кандидатом до вступу в Київський військовий ліцей імені Івана Богуна до 8 (чи 10) класу.

Зобовʼязуюсь, що після закінчення Ліцею буду продовжувати навчання в вищому військовому навчальному закладі Міністерства оборони України.

Дата  Підпис Імʼя та прізвище

Додаток  3

АВТОБІОГРАФІЯ

Я, Пилипчук Юрій Іванович, народився 20лютого 200__ року у м. Києві.

У 20___ році пішов у перший клас загальноосвітньої середньої школи м. Києва № 15.

У 2020 році закінчую 7 (або 9) клас загальноосвітньої середньої школи №___

Займаюсь спортивною гімнастикою, маю 2-й юнацький розряд. Захоплююсь музикою, бальними танцями.

Батько, Пилипчук Іван Сергійович 1990 року народження, працює головним інженером заводу “Арсенал”.

Мати, Пилипчук Людмила Федорівна, 1992 року народження, працює бухгалтером у Шевченківській філії “Укрсоцбанк”.

Сестра, Пилипчук Валентина Іванівна, навчається у 4 класі Київської ЗОШ №297.

Домашня адреса: 03113, м. Київ, вул. Вербицького 10, кв. 77, тел. 254-11-11.

Приводів в органи МВС я не мав (чи мав). На обліку у психіатра, нарколога не перебуваю (чи перебуваю).

Дата                   Підпис                       Імʼя та прізвище