Засідання педагогічної ради 05 січня 2024 року

5 січ. 2024
Засідання педагогічної ради 05 січня 2024 року

Поки учні відпочивають на канікулах, педагоги вдосконалюють свою майстерність, займаються самоосвітою, діляться своїми напрацюваннями з колегами. Сьогодні в #гімназія150 відбулося засідання педагогічної ради, на якому розглядалися актуальні питання. А саме:
  • "Формування компетентностей особистості шляхом впровадження сучасних освітніх інноваційних технологій на уроках української мови та літератури" (доповідачі Кириченко Т.С., Остаповець М.А.);
  • "Роль класного керівника в національно-патріотичному вихованні як запоруки державної незалежності України" (доповідачі Литвиненко О.В., Новицька Л.Я., Сторчова Ф.О.);
  • "Рівень навчальних досягнень учнів в І семестрі 2023/2024 н.р." (доповідачі Бистранівська В.М., Бойко І.М., Наталич О.Ю.)

Більше фото на нашій сторінці у фейсбук.