Захворювання на грип та ГРВІ

3 лют. 2020
Захворювання на грип та ГРВІ

Ш А Н О В Н І   Б А Т Ь К И !

За даними  Київського міського лабораторного центру МОЗ України у січні 2020 року на грип та ГРВІ в Києві захворіли 10 920 осіб з них 6733 дітей.

У зв’язку з погіршенням епідемічної ситуації щодо захворюваності на грип та ГРВІ  рекомендуємо вам здійснювати щоденний контроль за станом здоров’я Вашої дитини.

У разі виявлення симптомів захворювання вам необхідно звернутися до лікувального закладу.

Пам’ятайте! Хворий є носієм вірусної інфекції та її розповсюджувачем, який наражає на небезпеку себе та  оточуючих.

У зв’язку із запобіганням  виникнення і поширення грипу та гострих респіраторних інфекцій   обмежено  доступ  до закладу  освіти осіб, які не беруть безпосередньої участі в освітньому процесі.

Адміністрація школи І-ІІІ ступенів № 150 міста Києва