День пам’яті та примирення, День Перемоги

07 травня 2021 року у закладі освіти під гаслом «1939-1945. Пам’ятаємо! Перемагаємо!» проведено заходи, присвячені Дню пам’яті та примирення, Дню Перемоги над нацизмом в Європі.Для учнів були проведені уроки пам’яті «Мужність і відвага крізь покоління», на яких висвітлили події Другої світової війни та бойовий шлях, що пройшов український народ за роки війни. Також учні поклали квіти до пам’ятника загиблим жителям с.Пирогів.Під час виховних заходів педагоги розповідали про важкі часи війни, незабутній подвиг солдат, які ціною свого життя врятували світ від фашизму, про нелегке життя в тилу. Пам’ять загиблих героїв, які віддали своє життя за Батьківщину, учні, педагоги вшанували хвилиною мовчання.Україна не хоче руйнувати, а хоче Створювати і Будувати! Ні – війні! Нехай буде Мир!
Створено 07.05.21
Альбом школи