День Вишиванки

Школа І-ІІІ ступенів 150 міста Києва вітає всіх з чудовим святом самобутньої, неповторної, барвистої української культури – З Днем Вишиванки.Здавна вважалося, що сорочка, вишита кольоровими нитками та прикрашена візерунками, приносила успіх. Вишиванка є не тільки традиційним українським одягом, а й оберегом, символом благополуччя і любові в сім’ї, а свято вишиванки символізує національну єдність нашого народу.Сьогодні учні та вчителі школи долучилися до флешмобу та створили Коло Єдності з нагоди Дня Вишиванки! Адже всі ми - одна велика родина, яка любить і шанує народні традиції! Бажаємо чудового настрою та різнобарвних вражень!Нехай це народне свято стає дедалі більш популярним з року в рік, а життя – прекрасним і яскравим!
Створено 21.05.21
Альбом школи