Правопросвітницькі заходи "Стоп булінг"

Булінг - це прояв насилля, який має систематичний характер та спрямований на приниження жертви.Досить часто один вид булінгу може переходити в інший, наприклад: психологічні погрози та приниження переростають в нанесення тілесних ушкоджень, знищення одягу та особистих речей. Тому важливо вчасно розпізнати булінг та припинити його дію.В рамках інформаційної кампанії "Стоп булінг" у закладі освіти практичним психологом організовано та проведено бесіди, лекції.Корисна інформація:Якщо Вам потрібна правова допомога 0800-213-103 (діти мають право безоплатно отримати послуги адвоката)Національна дитяча "гаряча лінія" 116-111, 0800-500-225Національна поліція -102Уповноважений Президента з прав дитини - 044-255-76-75Чат-бот "Кіберпес" для дітей, батьків, вчителів, який розповідає про можливі дії у випадку кібербулінгу, як самостійно видалити образливі матеріали із соціальних мереж та ін.
Створено 19.10.21
Альбом школи