Наші досягнення

2022/2023 навчальний рік

2021/2022 навчальний рік

ІІІ місце посів колектив гуртка "Джура" у краєзнавчо-дослідницьких роботах у номінації «Козацькому роду нема переводу».

2020/2021 навчальний рік

І місце Матлах Назар (учень 8 класу) у Міському конкурсі дитячо-юнацької творчості "Світ без насильства".

ІІІ місце посіли вихованці туристсько-краєзнавчого гуртка "З Україною в серці" (номінація "Географія мого рідного краю") в міському конкурсі краєзнавчо-дослідницьких робіт у рамках Всеукраїнської  краєзнавчої експедиції "Моя Батьківщина - Україна".

Районне свято "День туризму":

• конкурс «Українські обереги» -  І місце,  Петровська Юлія, учениця 7-го класу;
  • конкурс відеоробіт «Кращий туристський бівак» команда «Котигорошко» посіла ІІ місце.

2019/2020 навчальний рік

Наші переможці:

Очимовська Альона, Позніхіренко Софія, Позніхіренко Анастасія, Баранова Катерина (7-й клас) ІІІ місце у районній конкурс-грі «Музейний квест».
Кудряшова Поліна (7-й клас) ІІІ місце у районному етапі  конкурсу юних поетів "Поетична весна".
Кривіцька Валерія (11-й клас) ІІ місце у районному конкурсі краєзнавчо-дослідницьких робіт у рамках Всеукраїнської краєзнавчої експедиції "Моя Батьківщина - Україна".

Ткаченко Євген (11-й клас) ІІІ місце у Всеукраїнській учнівській олімпіаді з географії;
Подать Марія (7 -й клас) ІІІ місце у  Всеукраїнській учнівській олімпіаді з української мови та літератури;
Ткаченко Євген (11-й клас) ІІІ місце у  Всеукраїнській учнівській олімпіаді з історії;
Скрипник Микита (8-й клас) ІІ місце у Всеукраїнській учнівській олімпіаді з англійської мови;

Бойко Дар’я (5-й клас)  І місце у районному змаганні зі спортивного орієнтування;
Баранова Катерина (7-й клас) І місце у районному змаганні зі спортивного орієнтування;
Позніхіренко Анастасія (7-й клас) ІІ місце у районному змаганні зі спортивного орієнтування.

2018/2019 навчальний рік

Наші переможці

Вітаємо гурт "Дара" (Кривіцька Валерія та Олійник Дар’я - 10-й клас), які посіли І місце у районному огляді-конкурсі дитячої художньої творчості в рамках Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості "Чисті роси"

Вітаємо команду закладу, яка посіла ІІІ місце у країзнавчій пішохідній квест-грі "Голосіївський експрес"

Литвиненко Наталія (7-й клас)  - ІІ місце

у ІІ (районному) етапі ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді  імені  Т.Шевченка

Вітаємо команду школи

- ІІ місце у змаганнях зі спортивного орієнтування (Ценцеус Олександр - 9-й клас);

- ІІІ місце у змаганнях зі спортивного орієнтування (Сердюк Олексій - 7-й клас, Токаревич Анастасія - 9-й клас);

- І місце  на станції "Вузлик напам’ять" туристсько-краєзнавчої конкурс-гри "Україна починається з тебе!", присвяченої Дню туризму;

- ІІІ місце  на станції "Географічна" туристсько-краєзнавчої конкурс-гри "Україна починається з тебе!", присвяченої Дню туризму;

- ІІІ місце  на станції "Смуга перешкод" туристсько-краєзнавчої конкурс-гри "Україна починається з тебе!", присвяченої Дню туризму.

2017/2018 навчальний рік

Учениця 9 класу Кривіцька Валерія (вчитель української мови та літератури Остаповець М.А.) посіла ІІІ місце

у ІІ (міському) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт членів

Київської Малої академії наук-учнів ЗНЗ Голосіївського району 2017/2018 н.р.

Олійник Дар’я (9 клас, ІІІ місце) стала переможницею  районного етапу Міського учнівського конкурсу з українознавства.

Петрик Віктор (8 клас, ІІІ місце)  став переможцем у районних змаганнях з міні-орієнтування у закритих приміщеннях.

Олійник Дар’я (9 клас, ІІІ місце)  стала переможницею у І (районному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України (секція - Географія та ландшафтознавство).

Кривіцька Валерія (9 клас, І місце)  стала переможницею у І (районному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких  робіт учнів-членів Малої академії наук України (секція - Фольклористика).

Ткаченко Євген (9 клас, ІІ місце) став переможцем у ІІ (районному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології.

Оніпченко Вадим (9 клас, ІІІ місце)  став переможцем у ІІ (районному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади

з української мови і літератури.

Вітаємо команду школи:

-  І місце  на станції "Вузлик напам’ять" районного туристсько-краєзнавчого зльоту, присвяченого Дню туризму;
  - І місце на станції "Рятувальні роботи"  районного туристсько-краєзнавчого зльоту,  присвяченого Всесвітньому Дню туризму;

- ІІІ місце у інтелектуальній грі-вікторині "Відун" Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура");
  - ІІІ місце на дистанції "Смуга перешкод"  районного туристсько-краєзнавчого зльоту, присвяченого Всесвітньому Дню туризму.

ВІТАЄМО наших учнів з перемогою у відкритій першості Голосіївського району зі спортивного орієнтування серед учнівської молоді: