Наші досягнення
ІІІ місце посів колектив гуртка "Джура" у краєзнавчо-дослідницьких роботах у номінації «Козацькому роду нема переводу».
І місце Матлах Назар (учень 8 класу) у Міському конкурсі дитячо-юнацької творчості "Світ без насильства".
ІІІ місце посіли вихованці туристсько-краєзнавчого гуртка "З Україною в серці" (номінація "Географія мого рідного краю") в міському конкурсі краєзнавчо-дослідницьких робіт у рамках Всеукраїнської краєзнавчої експедиції "Моя Батьківщина - Україна".
Районне свято "День туризму":
- конкурс «Українські обереги» - І місце, Петровська Юлія, учениця 7-го класу;
- конкурс відеоробіт «Кращий туристський бівак» команда «Котигорошко» посіла ІІ місце.
Наші переможці:
Наші переможці
Литвиненко Наталія (7-й клас) - ІІ місце
у ІІ (районному) етапі ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т.Шевченка
Вітаємо команду школи
- ІІ місце у змаганнях зі спортивного орієнтування (Ценцеус Олександр - 9-й клас);
- ІІІ місце у змаганнях зі спортивного орієнтування (Сердюк Олексій - 7-й клас, Токаревич Анастасія - 9-й клас);
- І місце на станції "Вузлик напам’ять" туристсько-краєзнавчої конкурс-гри "Україна починається з тебе!", присвяченої Дню туризму;
- ІІІ місце на станції "Географічна" туристсько-краєзнавчої конкурс-гри "Україна починається з тебе!", присвяченої Дню туризму;
- ІІІ місце на станції "Смуга перешкод" туристсько-краєзнавчої конкурс-гри "Україна починається з тебе!", присвяченої Дню туризму.
Учениця 9 класу Кривіцька Валерія (вчитель української мови та літератури Остаповець М.А.) посіла ІІІ місце
у ІІ (міському) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт членів
Київської Малої академії наук-учнів ЗНЗ Голосіївського району 2017/2018 н.р.
Олійник Дар’я (9 клас, ІІІ місце) стала переможницею районного етапу Міського учнівського конкурсу з українознавства.
Петрик Віктор (8 клас, ІІІ місце) став переможцем у районних змаганнях з міні-орієнтування у закритих приміщеннях.
Олійник Дар’я (9 клас, ІІІ місце) стала переможницею у І (районному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України (секція - Географія та ландшафтознавство).
Кривіцька Валерія (9 клас, І місце) стала переможницею у І (районному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України (секція - Фольклористика).
Ткаченко Євген (9 клас, ІІ місце) став переможцем у ІІ (районному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології.
Оніпченко Вадим (9 клас, ІІІ місце) став переможцем у ІІ (районному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади
з української мови і літератури.
Наші переможці
Вітаємо команду школи:
ВІТАЄМО наших учнів з перемогою у відкритій першості Голосіївського району зі спортивного орієнтування серед учнівської молоді:
- І місце - Кожененко Богдана, 6 клас (вікова група ж-12);
- І місце - Токаревич Анастасія - 8 клас (вікова група ж-14);
- І місце - Горбащенко Владислав - 8 клас (вікова група ч-14);
- ІІ місце - Литвиненко Наталія - 6 клас (вікова група ж-12);
- ІІ місце - Давидюк Кароліна - 8 клас (вікова група ж-14);
- ІІ місце - Ценцеус Олександр - 8 клас (вікова група ч-14);
- ІІІ місце - Файчук Софія - 6 клас (вікова група ж-12)