Фотозвіт дистанційного навчання з 28 березня 2022 року

На уроці фізики (вчитель Бабенко К.В.) учні 9 класу вивчали тему "Реактивний рух". Також переглянули цікаву презентацію з прикладами використання реактивного руху в рослинному та тваринному світі:

"Життя вимірюється не кількістю прожитих років, а тим, що встиг зробити, який слід залишив на землі, скільки добра подарував людям». — так вважає відомий український письменник-гуморист Валентин Чемерис. І це дуже чітко вказує на якості особистості письменника, життєві пріоритети. З його іскрометною гумористичною повістю «Вітька + Галя, або Повість про перше кохання» учні 8 класу на уроці української літератури (вчитель Остаповець М.А) розпочали урок:

На уроці інформатики (вчитель Наталич О.Ю) учні 3 класу вивчали тему "Як працювати з графічними об'єктами" .
      Учні на уроці:
  • ознайомилися з графічними об’єктами, які використовують на слайдах презентацій;
  • дізналися, які операції можна виконувати над об’єктами слайдів;
  • навчилися додавати графічні об’єкти до слайдів:

Ми живемо в епоху глобального панування медіа. Чи завжди ми усвідомлюємо значення таких поширених слів, як медіа-культура, медіа-простір, медіа-освіта, медіа-технології? Медіа впливають на діяльності людини — від пізнання до дозвілля. Отже, кожній людині потрібна медіа-грамотність, щоб критично сприймати інформацію. До медіа зараховують друковані видання, фотографію, пресу, кінематограф, відео, радіо, телебачення, звукозапис та Інтернет.

З-поміж усіх них найпотужніший вплив має телебачення, тому сьогодні наші учні 9 класу на уроці мистецтва (вчитель Кириченко Т.С.) опрацювали тему "Телебачення: погляд у світ":

На уроці зарубіжної літератури (вчитель Бойко О.С.) учні спробували, працюючи над повістю-казкою "Аліса в країні Див", прослідкувати, як маленька героїня твору Льюїса Керролла уміла насолоджуватися життям, фантазувати і радіти.
    Учні зробили ілюстрації до казки, проаналізували текст, визначили риси характеру головної героїні та подорожували разом з нею:

На уроці української мови (вчитель Ряднова О.В.) учні 4 класу повторили і поглибили знання про дієслово як частину мови, його граматичні ознаки.
    Вчили доцільно і правильно вживати дієслова у власних висловлюваннях. Розвивали зв'язок мовлення, творчу уяву.
    Найбільший скарб учня - міцні знання!

На уроці літературного читання (вчитель Сторчова Ф.О.) учні 2 класу ознайомилися із творчістю Ніни Куфко; обговорили свято Великодня, виготовили "Великодню книжечку"; вдосконалили навички правильного, виразного, швидкого читання; поглибили знання про рідну мову, її багатство і красу.

Основна мета уроку - розвивати образне мислення, зв’язне мовлення; виховувати любов до поетичного слова; виховувати повагу до традицій свого народу, любов до рідного краю:

Урок на тему "Весняні турботи людей".
     Наші першокласники поглибили знання про весняні турботи людей, розширили кругозір, розвивали кмітливість, повагу до праці та працелюбність: