Фотозвіт дистанційного навчання з 01 листопада 2021 року

16 листопада 2021 року

Міжнародний день толерантності — свято, яке відзначається
16 листопада в усьому світі. Його запровадили у 1995 році за рішенням ЮНЕСКО. Саме цього дня ухвалили Декларацію принципів терпимості. У ній йдеться про рівність усіх людей, незалежно від їхнього віросповідання, етносу або кольору шкіри. Ці принципи закріпили у Загальній декларації прав людини, що проголошує неприйняття усіх форм дискримінації, недопущення геноциду і покарання за нього.
Учні всіх класів приєдналися до свята. Учні 2 класу намалювали «КВІТКУ ТОЛЕРАНТНОСТІ», написали ряд висловлювань і переглянули мультфільм по темі. Також для учнів 1 - 9-х класів були проведенні години спілкування «Вчимося толерантному спілкуванню», які мали за мету виховання толерантності у молоді: ставлення до інших, їх думок та поглядів, повага один до одного, повага до людей іншої національності і які риси при цьому мають виявляти люди

12 листопада 2021 року

Напередодні Всесвітнього Дня Доброти (13 листопада) у 4 класі пройшов онлайн тренінг
«Добро починається з кожного з нас!»
Учні розширили свої уявлення про поняття «добро», усвідомлення того,
що кожна людина приходить в цей світ, щоб творити добро.
А також вчилися визначати добрі вчинки в різних життєвих ситуаціях, які разом обговорили

10 листопада 2021 року

Уроки географії.

Учні 6 класу вивчали географічні карти та їх види, градусну сітку, вчилися визначатися географічні координати.

Учні 7 класу вивчали тему "Клімат Африки".

Учні 8 класу вивчали тему "Рельєф України".

Учні 9 класу вивчали тему "Сільське господарство України".

09 листопада 2021 року

Заняття гуртка козацько-лицарського виховання "Джура" на тему:
Кодекс лицарської звитяги та лицарської честі:

08 листопада 2021 року

Цікаво і пізнавально проходять уроки інформатики у 5 - 9-х класах:

05 листопада 2021 року

Учні 6 класу на уроці образотворчого мистецтва вивчали тему "Портрет". 6-класники ознайомилися з портретом, його різновидами побудови та складності виконання.
      Учні 7 класу вивчали тему "Декоративний розпис по кераміці". За урок учні дізналися:
  • про вид народного мистецтва;
  • як він поширювався та розвивався у селах України;
  • традиції розпису;
  • що найчастіше зображали на посуді;
  • головні елементи розпису;
  • різні види розпису

04 листопада 2021 року

Уроки музичного мистецтва були цікавими та продуктивними:

03 листопада 2021 року

Наші цікаві, креативні, веселі та продуктивні онлайн уроки англійської мови!

02 листопада 2021 року

Дистанційне навчання може бути ефективним
Головне - це бажання вчитися і відкривати нові знання і вміння

На уроці української мови здобувачі освіти 6-го класу вивчали тему "Фразеологізми". За підсумками уроку учні з’ясували роль фразеологізмів у мовленні, збагатили словниковий запас, удосконалили уміння працювати зі словником.
        Учні 5 класу на уроці повторили, закріпили й узагальнили знання з теми "Будова слова" та навчилися правильно розбирати слова за будовою.

01 листопада 2021 року

Урок в Zoom у 1 класі  з предмету "Я досліджую світ" (класний керівник Присяжнюк О.А.)                                  на тему "Вивчаємо професії".

За урок учні знають:

• назви різних професій;
  • назви інструментів, якими послуговуються представники найпопулярніших професій;
  • ким і де працюють батьки;
  • професії минулого та казки, у яких ми дізнаємося про ці професії

та вміють

• розпізнавати найпопулярніші професії;
  • описувати знаряддя праці, спец. одяг, якості характеру представників різних професій;
  • фантазувати про професії майбутнього;
  • висловлювати свою думку щодо майбутнього вибору власної професії;
  • використовувати математичне мислення у розв’язанні проблемних ситуацій;
  • уважно слухати один одного в умовах безпосереднього спілкування.

Уроки інформатики на платформі GoogleClassroom у 5 - 9-х класах (вчитель Наталич О.Ю.) за темами:
  • практична робота "Операції над папками, файлами, ярликами" (5-й клас);
  • етапи створення  презентації та вимоги до оформлення  (6-й клас)
  • онлайнові перекладачі. Інтернет речей (8-й клас);
  • формування об’єктів текстового документа (8-й клас);